İşyeri bürolarında kullanılan ofis sandalyesi standratlarını tamamen değiştiriyoruz. Eski hantal ofis koltukları yerine, modern – hafif – dayanıklı fileli koltuk ürünlerini imal ediyoruz. Yeni model fileli koltuklar ergonomik yapılarıyla ağır çalışma koşullarına konfor katmaktadır. Fileli ofis sandalyeleri bel desteği sayesinde belinizde kireçlenme ve ağrıları minumum düzeye indirmektedir.

pilord-fileli-makam-koltukpilord-elsa-fileli-makam-sandalyesi

vip-makam-sandalyesivip-fileli-koltuk

Fileli Koltuk Fiyatları

Fileli koltuk fiyatları diğer koltuk versiyonlarına göre daha ucuzdur. Bunun sebebi fabrikasyon seri üretimden kaynaklanmaktadır. Fileli koltuk imalatındaki kalıp baskı sistemiyle bir günde binlerce koltuk üretimi yapılabilmektedir. Bu sebepten dolayı fileli ofis koltukları daha ucuzdur.

ofis-koltuklariofis-sandalyesi

Fileli çalışma koltukları ve sandalyeleri

Yıllardan süregelen bürosit cosmo koltuklarınızı da çöpe atın. Ayakları, sırtlıkları kırılan gıcırdayan çalışma koltuğu yerine bellina fileli ofis sandalyesi satın alın. Ayakları sağlam, tekerlekleri rahat hareket eder, terletmez, ergonomik, hafif ve kullanışlıdır.

En iyi ofis kolttukları  ve sandalyelerini en ucuz fiyatlarla web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kaliteli hizmet kalıcı ürünler için by Elsa Ofis Koltukları

Reklamlar